Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Fırçala Saçını Çabuk Uzasın - Saç Uzatma Ne yaparsan yap , saçının dökülmesine engel olamıyorsun. Peki , sorunun kullandığın saç fırçasından kaynaklanabileceğini hiç düşündün mü?

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Fırçala Saçını Çabuk Uzasın - Saç Uzatma

  Sponsorlu Bağlantılar
  Fırçala Saçını Çabuk Uzasın - Saç Uzatma

  Ne yaparsan yap, saçının dökülmesine engel olamıyorsun. Peki, sorunun kullandığın saç fırçasından kaynaklanabileceğini hiç düşündün mü? İşte sana, saç yapına ve tarzına en uygun fırça çeşitleri...

  Fön için Bu fırça, saçlarına istediğin şekli vermeye ve fön çekmeye yarar. Fön, saça zarar veren bir işlem olduğundan, kaliteli bir fırça seçmende yarar var.
  Şekildeki gibi petek dokulu ****l fırçalar, saçlarına diğerlerine göre daha az zarar verir.

  Masaj için Saç derisi vücudumuzun en havasız kalan bölgelerinden biri. Bu nedenle arada bir masaj yapıp, kan dolaşımı hızlandırman gerek.

  Uçları y uvarlatılmış, naylon ve kıl karışımlı bir fırçayla saçlarına sabah akşam masaj yaparak tara. Saç köklerinin kuvvetlendiğini ve daha az döküldüğünü göreceksin.

  Cansız saçlara Saçların çok cansız ve mat görünüyorsa, bu fırça tam sana göre... Aralıklı ve sert kıl yapısıyla saçlarını olduğundan daha hacimli gösterecektir.
  Saçlarına banyodan sonra bolca köpük sür ve öne doğru eğerek fırçalayıp, şekillendir.

  Çanta tipi Ortadan kırılabilen ve küçük bir aynası olan fırçalar, çantan için çok ideal. Genellikle her tip saç için uygun olan bu fırçalar, dağılan saçlarını toparlamana ve düzgünleştirmene yarar.

  Kıvırcık saçlara Kıvırcık saçlılar, saçlarını ancak ıslakken tarama şansına sahiptir. O da mümkün olduğunca geniş aralıklı bir fırçayla! Böylece saçlarını zarar vermeden kolayca fırçalayabilirsin. Tabii, saç kremi kullanmayı ihmal etmeden!

  Düz saçlar için Saçların düzse, her tür fırça ve tarağı rahatlıkla kullanabilirsin. Ancak elektriklenmeyi önlemek için, tahta uçlu fırça ve taraklar daha ideal olabilir. Saçlarını biraz köpükledikten sonra, şekildeki tip tarak veya fırçayla saçlarını düz olarak tara ve dilersen sprey sık.

  Kepekli saçlar için Saçların kepekliyse, fırçalama olayına daha fazla özen göstermen gerek. Çünkü, saçlarını fırçaladıkça saç derindeki kepekler havalanır ve saçların daha çok kepekli görünür. Bu nedenle ucu çok yuvarlak olan, saç derine hasar vermeyecek fırçaları tercih etmelisin.

  Saç fırçası satın alırken...

  • Tek parçadan imal edilmiş olmasına,

  • Kıllarının pürüzsüz olmasına,

  • Naylon yerine, at kılından yapılmış olmasına,

  • ****l fırça alınacaksa, aralıklı olmasına,

  • Sapının, elden kaymayacak şekilde tasarlanmış olmasına, dikkat et!


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Doğal Hızlı Saç Uzatma yöntemleri,doğal saç uzatma yöntemleri,dogal saç uzatma maskeleri,d
 3. Tırnak uzatmanin cabuk yolu,Tırnak Uzatma ,Tırnak uzatmanın en kolay ve hızlı yolu
 4. Hızlı Tırnak Uzatmanın yolu, cabuk tırnak nasıl uzar, çabuk tırnak uzaması, çabuk tırnak u
 5. Doğal Yöntemlerle Saçlarınızın Çabuk Uzaması İçin - Saç Uzatma
 6. Paylaş Facebook Twitter Google


 7. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri