Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

İlkbaharda Gelinbaşı İlkbaharın enerjisinden ve neşesinden bahsederken saçlarınızı bir nine gibi toplatmak pek de içinize sinmiyor olsa gerek. Bukleli saçlar ilkbahar temasına uygun fakat tamamen

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İlkbaharda Gelinbaşı

  Sponsorlu Bağlantılar
  İlkbaharda Gelinbaşı
  İlkbaharın enerjisinden ve neşesinden bahsederken saçlarınızı bir nine gibi toplatmak pek de içinize sinmiyor olsa gerek. Bukleli saçlar ilkbahar temasına uygun fakat tamamen açık bırakılmış saçlar bir süre sonra sönebilir ya da şeklini kaybedebilir. Bu yüzden saçlarınızı dağınık toplatmanız ya da şirin bir atkuyruğu yaptırmanız en iyisi. Duvak takmıyorsanız saçlarınızı bir kelebekle ya da capcanlı bir çiçekle süslemeye ne dersiniz? Saçlarınız kısaysa bir kurdeleyle de süsleyebilirsiniz.
  İlkbahar düğününüzü açık havada yapıyorsanız bir konuyu atlamayın: yağmur! Hiçbir gelin düğününde, özenerek yaptırdığı saçlarının bozulmasını istemez. Öyleyse yapabileceklerinize bir bakalım.

  Aksesuar olarak alacağınız, gelinliğinizle aynı renkte büyük bir şemsiye oldukça hoş bir görüntü yaratır ve yağmur yağarsa sizi ıslanmaktan korur. Bu da yeterli bir çözüm sayılmaz. Diyelim ki kıvırcık saçlısınız ve saçlarınızı düzleştirdiğiniz bir model yaptırdınız. Yağmur yağmasa bile havadaki nem saçlarınızın tekrar kıvırcık olmasına yol açar. Siz en iyisi saçlarınızı olduğundan farklı bir şekle sokmaya çalışmayın.

  Aynı şey kapalı bir mekânda yapacağınız düğün için de geçerli. Bütün gece dans ettikten sonra biraz terlemeniz çok doğal. Böyle bir günde terlememek için kenarda oturamayacağınıza göre, saçlarınızı doğal haline yakın bir şekilde toplattırın ya da defrizeperma gibi kalıcı yöntemlere başvurun. Ancak bu yöntemler saçları çok yıprattığından her saça (özellikle boyalı olanlara) uygulanmaz. O yüzden önceden kuaförünüze danışarak bir model belirleyin.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. İlkbaharda Açan Çiçeklerin İsimleri
 3. İlkbaharda Ekilen Sebzeler
 4. İlkbaharda Bitkilerdeki Değişiklikler
 5. Gelinbaşı saç modelleri
 6. tesettürlü gelinbaşı modelleri, gelin başları, şahane tesettür gelin başları, şik harıka g
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri