Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Kıvırcık saçın daha güzel görünmesi için neler yapabilirsiniz? Kıvırcık saçlılar hiç kuşkusuz bakım konusunda en çok sıkıntı çeken grup. Yıkarken , kuruturken , evden çıkarken

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kıvırcık saçın daha güzel görünmesi için yapılması gerekenler nelerdir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kıvırcık saçın daha güzel görünmesi için neler yapabilirsiniz?

  Kıvırcık saçlılar hiç kuşkusuz bakım konusunda en çok sıkıntı çeken grup. Yıkarken, kuruturken, evden çıkarken saçlarına özel ilgi gösteren, doğru bakım ürününü bulmak için kötü tecrübeler yaşamak zorunda kalan bir grup. Aşağıda sıraladığımız önerilerle bu süreci kısaltmak mümkün.

  Saç bakım ürünlerini uyguladıktan sonra bir daha ellemeyin

  Bakım ürünlerini sürüp tarayıp ellerinizle şekillendirdikten sonra, saçınızı kendi halinde kurumaya bırakın. Buklelerinizi kesinlikle ellemeyin. Fırçalamak ve taramak saçlarınızı kocaman bir tüy topu yapmaktan başka bir işe yaramaz.

  Saçlarınız kendi halinde kurusun

  Saçlarınızı her zaman kendi kendine kurumaya bırakamayabilirsiniz, ama vaktiniz varsa kesinlikle bırakın. Saç kurutma makineleri saçınızdaki nemi aldığından, dalgalarınız beklediğiniz gibi şekillenmez, belirgin olmaz ve dağılır.

  Aceleniz varsa ısıyı yayan bir makineyle düşük sıcaklıkta, saçlarınızı ellemeden kurutabilirsiniz. Hemen hemen yarısı kuruyana kadar makineyi saçınız üzerinde gezdirin ve sonra kendi haline bırakın.

  Yağ bazlı ürünlerden kaçının

  Belirgin bukleler için yağ bazlı olmayan ürünler kullanmak en iyisidir. Saçınızın belirgin bukleler şeklinde olmasını istemiyorsanız, o zaman yağlı ürünler kullanabilirsiniz, saçınıza bir zararı olmaz. Ancak jelimsi ürünlerin tel tel dağılmaları önleyerek iyi şekil vereceğini unutmayın.

  Saç kesiminize dikkat

  Bukleleriniz ne yaparsanız yapın şekil almıyor mu? O zaman iyi bir kuaföre gidip buklelerinizi ortaya çıkaracak bir kesimin vakti gelmiş demektir. Kıvırcık saçlı birçok kadın saçlarının piramit şeklinde uzadığını düşünür. İyi bir kesimle bukleler, kask gibi hareketsiz kalmak yerine aşağı doğru zarifçe hareketlenecektir.

  Saçınızı kestireceğiniz kuaförü iyi seçin. Bazı kuaförler saçlarınızın hacmini azaltmak için ara makas yapmayı önerirler ancak bu bukleler için her zaman iyi sonuç vermez.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Daha Güzel Bir Dünyada Yaşamak İçin Yapılması Gerekenler
 3. Tüketici Haklarının Daha Etkin Kullanılması İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir
 4. Kirpiklerin daha sık ve uzun olması için yapılması gerekenler?
 5. Siyah saçta kuruluk olmaması için yapılması gerekenler nelerdir
 6. Sahih bir namaz için yapılması gerekenler nelerdir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri