Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Rimel Nasıl Seçilir , Rimel kullanma teknikleri nelerdir? Rimel tüm kadın lar tarafından makyajın vazgeçilmez bir elemanı olarak düşünülmelidir. Yalnız ca çok uzun ve yoğun

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rimel kullanma teknikleri nelerdir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rimel Nasıl Seçilir, Rimel kullanma teknikleri nelerdir?

  Rimel tüm kadınlar tarafından makyajın vazgeçilmez bir elemanı olarak düşünülmelidir. Yalnızca çok uzun ve yoğun kirpiklere sahip kadınlar rimelsiz makyaj yapabilir.

  Rimel, kirpikleri belirginleştirmek kadar göz şeklini ve rengini öne çıkarmak gibi bir işleve de sahiptir. Rimelin sürülüş tekniği gözün alacağı şekli belirleyecektir, kötü sürüldüğünde gözün güzelliğini kapatabilir.

  Rimeli kirpiklerin tam dibinden başlayarak sürmek, diplere yoğun uygulamak gerekir. Böylece bu bölgede dolgun bir görünüm sağlanır.

  Dip boyaması bittiğinde rimel uçlara sürülür. Bunun için rimeli dıştan içe doğru hareket ettirmek gerekir. Kirpiğin önce üst, sonra alt kısmı boyanmalı.

  Çekik gözlülerde kirpiğin dış ve orta kısmına yoğun rimel uygulanıp, uç kısımları doğal bırakıldığında çekik görüntü vurgulanmış olur. Yuvarlak bir göz yapısına sahipseniz gözünüzün iç kısmına rimel sürmemeniz önerilir.

  Alt kirpiklere aşırı rimel uygulandığında bakışlar aşağıya kaymış gibi durur, bu yüzden altların sadece diplerine ve çok hafif uygulama yapılmalı.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Suyu Doğru Kullanma Konusunda Bize Düşen Sorumluluklar Nelerdir
 3. Karlı ve Soğuk Havalarda Araç Kullanma Teknikleri
 4. Rüyada Rimel Görmek Ne Demek? Rüyada Rimel Görmek Ne Anlama Gelir?
 5. Rimel nasıl seçilir - En iyi rimeller - Rimel çeşitleri
 6. Rimel nasıl sürülür? Rimel rengi nasıl seçilir?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri