Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Selülit Tedavisinde 5 Yöntem! Güzelliğinizin düşmanlarından olan selülitle mücadele , artık gözünüzü korkutmasın. En etkili beş yöntem MSN Kadın ’da! Selülit Tedavisinde 5 Yöntem! Selülit

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Selülit Tedavisinde 5 Yöntem!

  Sponsorlu Bağlantılar
  Selülit Tedavisinde 5 Yöntem!

  Güzelliğinizin düşmanlarından olan selülitle mücadele, artık gözünüzü korkutmasın. En etkili beş yöntem MSN Kadın’da!

  Selülit Tedavisinde 5 Yöntem!  Selülit, tek başına geçmeyen, mutlak müdahale gerektiren güzellik sorunları arasındadır. Ancak selülit kabusunuz olmasın çünkü kurtulmak artık mümkün!
  Bu sıkıntıyı halledebilmenin en etkili yolu, yürüyüş yapmak ve yüzmek! Eğer spor yapmaktan hoşlanmıyorsanız, bacaklarınıza etki eden basit hareketler, işinizi kolaylaştıracaktır.
  İşte size selülite karşı mücadele etmenin yolları:
  Doğal ürünler satan yerlerden alacağınız yarım kilo deniz tuzu! Küveti doldurun. İçine bir avuç tuz attın.
  İçine girin ve 15 dakika dinlenin. Deniz tuzu, dokulardaki su birikimini ve toksinleri, vücutta kolayca atmaya yardımcı olur. Bu sayede vücuttaki şişlikler iner ve vücut sıkılaşır.
  Bir gecede selüliti yok etmek, maalesef mümkün değil. Ancak birkaç hafta boyunca, düzenli olarak selülit kremi sürerseniz, portakal görünümünde ciddi olarak bir azalma olacaktır.
  Vücudunuzdaki ödemi atmak için, tırtıklı bir selülit fırçasıyla, problemli bölgelere her gün masaj yapın. Bu uygulama, cildi besler ve düzgünleştirir. Selülit tedavisinde spordan sonra, en önemli yeri masaj alır.
  Ciltteki kan dolaşımını hızlandırmak için, buz küpleriyle ovmak, etkili bir yöntemdir. Buz küplerini bir havluya sarın. Sabah ve akşam selülitli bölgeyi bununla ovun. Hep yukarıdan aşağıya, buzlar eriyinceye kadar masaj yapın. Ancak dikkat etmeniz gereken bir konu var: Varis hastalığı geçirdiniz veya hastaysanız, bu yöntemi uygulamayın.
  Kan dolaşımının hızlanması için, banyoda suyla biraz oynamak da işe yarar. Sıcak suyla başlayıp, soğuk suyla biten bir duş, mutlaka fayda sağlamaktadır. Bunu her sabah yaparsanız, dokularınız da sıkılaşır.

  Kalça ve bacaklardaki sorunlu bölgelere, sırasıyla 3 kez sıcak ve 3 kez de soğuk suyu uygulayın.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Selülit Nasıl Geçer
 3. Tüp bebek tedavisinde başarı, Birden fazla sayıda embryo transferi, Çoğul gebelik, Merkezl
 4. Selülit Sorunları Tedavisi
 5. Kadınlarda Selülit Sorunu!
 6. Selülit Nedenleri, Selüliti Önlemenin Yolları, Selülit Tedavisi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri