Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Boyadan Sonra Saçların Sağlığını Korumanın Yolları Saç boyamak saçlarından sıkılan ya da değişiklik isteyen kişilerin tercih ettiğini bir yöntemdir. Yeni bir saç rengi kişiye yepyeni

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Boyadan Sonra Saçların Sağlığını Korumanın Yolları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Boyadan Sonra Saçların Sağlığını Korumanın Yolları

  Saç boyamak saçlarından sıkılan ya da değişiklik isteyen kişilerin tercih ettiğini bir yöntemdir. Yeni bir saç rengi kişiye yepyeni bir görünüm kazandırabilir.Bu saç stili değiştirme yöntemi her zaman çok popüler olmuştur. Ama saçlarınızı boyamadan önce ve özellikle boyadıktan sonra saçlarınızın canlılığını korumak için bazı önemler almanız gerektiğini unutmayın. Sık sık boyanan saçlar hiç boyanmamış saçlara göre daha hassas ve kırılgan olur. Boyalı saçlar daha çabuk yıpranır.

  Saçlarınızı boyadığınızda düşünmeniz gereken ilk şey hidrasyondur. Saçlar boyandıktan sonra kurumaya daha meyilli olurlar. Bu yüzden boyalı saçlar için tasarlanmış şampuanlar kullanın. Bu ürünlerin nemlendirici etkisi vardır ve saçınızın kurumasını engeller.Firmaların ve şampuan üreticilerinin çoğu artık sadece boyalı saçlar için tasarlanmış şampuanlar üretmektedir. Eczanelerden, internetten ya da güzellik salonlarından bu ürünleri alabilirsiniz.

  Saç bakımına önem veren kadınların tercihi arasında saç maskeleri yer alır. Bu saç maskelerini 5-15 dakika saçınıza uygulayabilirsiniz. Bu maskeler sonucunda da saçınız bir hafta kadar canlı kalır. Bu yüzden haftada bir kez saç maskesi uygulamanız önerilir.

  Saçınızla ilgili diğer bir problem güneştir. Güneş ışınları boyanmış saçların daha cansız ve yıpranmış görünmesine neden olur. Bu yüzden güneşe çıkacaksanız şapka takarsanız zararlı ışınlardan korunmuş olursunuz. Saçınızı güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı ürünlerden de kullanabilirsiniz.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Bebeklerde En Sık Görülen Cilt Problemi, Bebek Pişikleri Ve Çözümleri, Bebeklere Özel Pişi
 3. Sağlıklı yaşam , sağlığı korumanın yolları, sağlıklı bir yaz
 4. Boyalı Saçların Bakımı Boyalı Saçların Bakımı Hakkında - Kuru Saçlarda Bakım - Saç Bakımı
 5. Türk Hava Yolları Barcelona’dan sonra hangi ingiltere takımına sponsor oldu?
 6. Saçların çabuk uzaması içine ne yapılmalı - Saçların uzaması
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri