Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sigaranın korkunç bilançosu İzmir Tütün Kontrol Kurulu , son günlerde gündeme gelen sigara dumanından toplum sağlığını korumaya yönelik kanun çabalarıyla ilgili bir basın toplantısı düzenledi.

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Sigaranın korkunç bilançosu

  Sponsorlu Bağlantılar
  Sigaranın korkunç bilançosu

  İzmir Tütün Kontrol Kurulu, son günlerde gündeme gelen sigara dumanından toplum sağlığını korumaya yönelik kanun çabalarıyla ilgili bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya çok sayıda kurul üyesinin yanısıra Doç. Dr. Oğuz Kılınç da katıldı.

  Doç. Dr. Kılınç her yıl sigaradan 100 bin kişinin hayatını kaybettiğini, önlem alınmadığı takdirde bu rakamın 250 bine kadar çıkabileceğini söyledi. Bu 100 bin kişinin içinde 17 bininin hiç sigara içmeden öldüğünü kaydeden Kılınç, buna pasif içiciliğin buna olduğunu söyledi. Özel ve kamu kuruluşlarında kapalı mekanlarda sigara içmeyi engellemeye yönelik kanun taslağını desteklediklerini belirten Kılınç, bu sayede gençlerin sigaraya başlamasının engellenebileceğini söyledi.

  Kanuna ticari kaygılarla karşı çıkılmaya çalışıldığını ifade eden Doç. Dr. Oğuz Kılınç, insan sağlığı önünde hiçbir engel olmaması gerektiğini dile getirdi. Bu kanunun uygulanabilirliğini İzmir'de gördüklerini açıklayan Kılınç, bunlara okulların sağlık kurumlarının örnek olabileceğini dile getirdi. Tütün şirketlerinin, kârları uğruna birçok şeyi yok saydığını vurgulayan Kılınç, sözkonusu kanunun sigara odalarını da kaldıracak. sigarasız toplum amaçlayan bir kanun olacağını aktardı

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Sigaranın Dişlere Zararları sigaranın zararaları nelerdir - sigaranın dişlere etkisi - sig
 3. Sigaranın Zararları - Sigaranın Sağlığa Zararları nelerdir
 4. 700 yıllık korkunç gelenek
 5. Doğadaki Korkunç Parazitler
 6. Dünyanın en korkunç müzesi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri