Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Bilim adamları , arı sokmasından kaynaklanan sıvı zehrin faydasını keşfetti. Bilim adamları , arı sokmasından kaynaklanan sıvı zehrin eklem iltihabını tedavi etmeye ve hatta önlemeye

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Arı Sokması EkLem İLtihabını Tedavi Etmeye İyi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bilim adamları, arı sokmasından kaynaklanan sıvı zehrin faydasını keşfetti.

  Bilim adamları, arı sokmasından kaynaklanan sıvı zehrin eklem iltihabını tedavi etmeye ve hatta önlemeye yardımcı olduğunu belirlediler.

  The Telegraph'ta yer alan habere göre, Brezilya'daki Sao Paulo Üniversitesi'nde görevli araştırma ekibi, arı zehrinin eklem iltihabına yol açan eklemlerdeki zararlı iltihabı kontrol edebildiğini tespit ettiler. Bu zehrin vücutta iltihabı düzenleyen doğal hormonları artıran moleküller içerdiği kaydedildi.

  Uzmanlar, arı zehrinin eklem iltihabı ağrısına çare olabilecek yeni tedaviler geliştirmede kullanılabileceğine inanıyorlar.

  Arı tedavisi, romatizma ve eklem iltihabı gibi sorunlar yaşayan hastalarda gözle görünür etki yapıyor. Zehir kan dolaşımını hızlandırıyor, ağrıyı dindiriyor ve iltihabı yok ediyor. Bu tedavinin zaten astım ve MS gibi hastalıkların tedavisinde alternatif olarak kullanıldığı belirtiliyor.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. İnsanı İbadet Etmeye Yönelten Etkenler Nelerdir
 3. Eklem Nedir – Kaç Çeşit Eklem Vardır
 4. Eklem İltihabına Bitkisel Tedavi
 5. Arı Sokması Pastası Arı Sokması Pastası Nasıl Yapılır - Arı Sokması Pastasının Yapılışı
 6. İdrar YoLu İLtihabını Hafife ALmayın
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri