Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Bayram şekeri ve tatlı alırken nelere dikkat etmeniz gerekir? Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken , Ramazan Bayram ı alışverişlerinde vatandaşların

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bayram şekeri ve tatlı alırken nelere dikkat etmeniz gerekir?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bayram şekeri ve tatlı alırken nelere dikkat etmeniz gerekir?
  Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Ramazan Bayramı alışverişlerinde vatandaşların seçici olmasını belirterek, merdiven altında satılan bayram şekeri, tatlılar ve unlu gıdalara dikkat edilmesini istedi.
  Palandöken yaptığı yazılı açıklamada, Ramazan Bayramı alışverişlerinin artış gösterdiği bu dönemde vatandaşın çok dikkatli olması gerektiğini vurgulayarak, tüketicileri sağlıklarını ön planda tutarak, bilmediği yerlerden, merdiven altında üretilen sağlıksız gıda almamaları konusunda uyardı.
  Sağlıksız ürünlerin kontrolünde yerel yönetimlere büyük görev düştüğünü belirten Palandöken, “Denetim sırasında satış yapanların esnaf oda kayıtları mutlaka aranmalıdır. Oda kaydı olmayanlar kayıt dışı çalışanlardır. Denetimler sayesinde kirasını, vergisini veren küçük esnaf ve sanatkarın da haksız rekabetten zarar görmesi engellenmektedir” dedi.
  Açıklamasında Çin’den gelen malların da markalarının değiştirilerek satışa sunulduğuna işaret eden Palandöken, TESK olarak haksız rekabete karşı olduklarını, bu nedenle vatandaşın dükkanlarda bile üretim izni olup olmadığını kontrol etmesi gerektiğine dikkati çekti.
  finans.mynet.com/

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Paranızı Harcarken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir
 3. Bir Ürünü Satın Alırken Nelere Dikkat Etmemiz Gerekir
 4. Kredi alırken en sık yapılan hatalar, Kredi Alırken Dikkat, Kredi Alırken Dikkat Etmeniz G
 5. Güneş kremi alırken nelere dikkat etmek gerekir
 6. LCD TV Alırken Nelere Dikkat Edilmeli
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri