Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Uyumadan önce bilgisayar kullanmak sakıncalı mı , Uyumadan Önce İnternete Girmek Sakıncalı Mı? Uyumadan önce bilgisayar kullanmayın.. Bir çoğumuz geceleri işimizden dolayı veya arkadaş larımızla

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Uyumadan önce bilgisayar kullanmak sakıncalı mı, Uyumadan Önce İnternete Girmek Sakıncalı Mı?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Uyumadan önce bilgisayar kullanmak sakıncalı mı, Uyumadan Önce İnternete Girmek Sakıncalı Mı?

  Uyumadan önce bilgisayar kullanmayın..  Bir çoğumuz geceleri işimizden dolayı veya arkadaşlarımızla mesajlaşmadan, kısaca internete girmeden yatağa girmiyoruz..
  Rahat bir uyku herkesin hayali. Üstelik ertesi gün zinde uyanmak ve sağlıklı bir ruh hali için de ön şart. Fakat gençlerin çoğu arkadaşlarıyla mesajlaşmadan, ya da internete girmeden yatağa girmiyor.Peki bunun çok sakıncalı olduğunu biliyor muydunuz?
  Sizin çocuğunuz da uyumadan önce cep telefonu ve diğer elektronik iletişim araçlarından uzak duramayanlardansa uzmanlara kulak verin.
  Amerikan JFK Sağlık Merkezi'nden Dr. Peter G. Polos ve arkadaşlarının 22 öğrenci üzerinde yaptığı çalışma uyku ile ilgili çarpıcı sonuçlar ortaya çıkardı. Yaşları 8 ile 22 arasında değişen gençlerde elektronik iletişim araçlarının uykusuzluk, uykuda aşırı hareket, ve bacak ağrısına yol açtığı saptandı.
  Yatmadan önce cep telefonu ve internet kullanmanın zararları fiziksel problemlerle sınırlı değil. Bu durum aynı zamanda gençlerde hiperaktivite bozukluğu, kaygı, depresyon,ve öğrenme güçlüklerine yol açıyor.
  Uzmanlar ebeveynlere çocukların teknolojik iletişim araçlarını kullanmaları için sınırlı zaman dilimleri belirlemelerini öneriyor. Ayrıca çocuğunuzun yatak odasından bilgisayarı kaldırmak da uykusuzluk ve yol açtığı diğer sağlık problemlerini aşmak konusunda işe yarayacaktır. aktuelpsikoloji


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. İftar sonrası çay kahve içmek sakıncalı mı
 3. Peruk takmak sakıncalı mıdır bilgi
 4. Hamile kalmadan önce aşı yaptırmak, Hamile kalmadan önce aşı yaptırmanın önemi, hamilelikt
 5. Kandil gecelerinde cinsel ilişkide bulunmak sakıncalı mıdr?
 6. Hamileliğin İlk ve Son 3 Ayında Oruç Sakıncalı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri