Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Hanefi avcı biyografi Hanefi avcı kimdir , Hanefi avcı biyografi , Hanefi avcı hayatı Hanefi Avcı , 1956 yılında , Karabıyıklı , Pazarcık , Kahraman

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Hanefi avcı kimdir, Hanefi avcı biyografi, Hanefi avcı hayatı

  Sponsorlu Bağlantılar
  Hanefi avcı biyografi

  Hanefi avcı kimdir,
  Hanefi avcı biyografi,
  Hanefi avcı hayatı


  Hanefi Avcı, 1956 yılında, Karabıyıklı, Pazarcık, Kahramanmaraş’da dünyaya geldi. Ortaokulu Gaziantep’de bulunan Karşıyaka Okulu’nda okuyan Avcı, lise öğrenimi için ise Ankara’da bulunan Polis Koleji’ni tercih etti.

  Polis Koleji’nin ardından Emniyet Teşkilatı için yönetici yetiştiren Polis Akademisi’nden mezun olan Avcı, ayrıca Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimiş de aldı.  1976 yılında Mersin’e bağlı mut ilçesinde Emniyet Komseri olarak göreve başlayan Avcı, daha İstanbul İstihbarat Şube Müdürlüğü görevine getirildi.

  2003 yılında Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı'na getirilen Avcı; 2005 yılında geçici olarak, 2006 yılında ise asaleten Edirne İl Emniyet Müdürü oldu 18 Haziran 2009 tarihinde Eskişehir İl Emniyet Müdürü olarak atanan Avcı, 2018 yılının Ağustos ayında, kendi isteği üzerine görevinden ayrıldı ve merkeze alındı.

  Hanefi Avcı, Fetullah Gülen cemmatinin emniyet ve yargı başta olmak üzere pek çok devlet kurumu içerisinde yapılanmasını anlattığı kitabı Haliç’te Yaşayan Simonlar; Dün Devlet Bugün Cemaat ile ülkenin gündemine bomba gibi düştü. Angora yayınlarından çıkan kitap daha piyasaya çıktığı gün yok satarken, İçişleri Bakanlığı’da kitapla ilgili soruşturma başlattı. Kitabın ana başlıkları arasında Danıştay Olayı, Ergenekon Soruşturması, Deniz Baykal’ın olaylı kasedi, Erzincan Olayı ve Cemmat Operasyonları gibi ülke gündeminin son yıllarını etkileyen en önemli konular yer alıyor.  2006 yılında TASAM’ın Stratejik Vizyon Sahibi Bürokrat Ödülü’nü kazanmış olan Avcı, Emniyet’te teknik-elektronik istihbaratın kurucusu olarak tanınmaktadır.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Sedef Avcı Resimleri, Sedef Avcı Fotoğrafları
 3. Avcı Böreği Tarifi, Avcı böreği, Börek tarifleri, Denenmiş tarifler
 4. Avcı Böreği nasıl yapılır, Avcı Böreği yemek tarifi
 5. Haliç'te Yaşayan Simonlar - Hanefi Avcı
 6. Hanefi Avcı - Haliç'te Yaşayan Simonlar Dün Devlet Bugün Cemaat (E-Kitap)
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri