Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

SBS 8. sınıf sonuçları açıklandı 2018 SBS Sonuçları Açıklandı 2018 SBS Sonuç Öğrenme Fen , Anadolu , sosyal bilimler ve diğer bazı meslek liselerine öğrenci
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  SBS 8. sınıf sonuçları açıklandı

  Sponsorlu Bağlantılar
  SBS 8. sınıf sonuçları açıklandı

  2018 SBS Sonuçları Açıklandı


  2018 SBS Sonuç Öğrenme


  Fen, Anadolu, sosyal bilimler ve diğer bazı meslek liselerine öğrenci yerleştirmek amacıyla yapılan ve ilköğretim 8. sınıf öğrencilerinin girdiği Seviye Belirleme Sınavı (SBS) sonuçları açıklandı.SBS birincisi ise Antalya Manavgat’tan çıktı.
  Seviye Belirleme Sınavı (SBS) sonuçlarına göre Antalya Özel Manavgat İlköğretim Okulu öğrencisi Mustafa Kurucu son üç yılın sınav ve okul başarı puanlarına göre 500 tam puan alarak birinci oldu.
  Dipnot

  Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi çerçevesinde Ortaöğretime Yerleştirme Puanı (OYP) ile öğrencilerin 6, 7 ve 8. sınıflardaki SBS puanı ve Yıl Sonu Puanlarına dayalı olarak her yıla ait Sınıf Puanlarının birleştirilmesiyle hesaplama yaptı.
  Bu hesaplamaya göre, Antalya Özel Manavgat İlköğretim Okulu öğrencisi Mustafa Kurucu 500 tam OYP ile sınavın şampiyonu oldu.

  Sonuçlara göre, altıncılığı 2 öğrenci, sekizinciliği 4 öğrenci paylaştı. Dereceye girenlerin çoğunluğu özel okullardan çıktı.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 SBS 8. Sınıf Sonuçları
 3. 8. Sınıf SBS Sonuçları 2018 meb
 4. 2018 SBS 8. Sınıf Sonuçlar açıklandı
 5. 2018 Celp Dönemleri Açıklandı Mı
 6. Miss Turkey Yarışmasının Birinci,İkinci,Üçüncüsü açıklandı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri