Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

KPSS Önlisans Sınava Giriş Belgesini Kaybettiyseniz KPSS Önlisans Sınava Giriş Belgesi gelmedi Kpss sınava giriş belgesi kayıp , KPSS Önlisans Sınava Giriş Belgesini Kaybettim ,

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  KPSS Önlisans Sınava Giriş Belgesini Kaybettiyseniz

  Sponsorlu Bağlantılar
  KPSS Önlisans Sınava Giriş Belgesini Kaybettiyseniz


  KPSS Önlisans Sınava Giriş Belgesi gelmedi
  Kpss sınava giriş belgesi kayıp,
  KPSS Önlisans Sınava Giriş Belgesini Kaybettim,

  KPSS Önlisans Sınava Giriş Belgesi

  28 Kasım 2018 tarihinde yapılacak olan KPSS Önlisans Sınava Giriş Belgesini kaybeden veya sınav giriş belgesi adresine ulaşmayan adaylar aşağıdaki işlemleri yapabilirler.  Sınava Giriş ve Kimlik Belgesi ellerine geçmeyen ya da kaybeden adaylar belgelerini, Sınav Merkezi Yöneticiliklerinin yanı sıra ÖSYM bürolarından, Sınav Sonuç Belgesini yeniden edinmek isteyen adaylar ise bu belgeyi ÖSYM'den ücreti karşılığında edinebilecek.

  ÖSYM Adres: ÖSYM 06538 Bilkent / ANKARA
  Telefon: 90(312) 298 80 50 (Çok Hatlı Santral)


  DİKKAT :
  Adaylar, "yeniden belge çıkarılması, sınav sonuçlarının incelenmesi vb. " isteklerini, ilgili sınav kılavuzlarındaki genel amaçlı dilekçe örneğini kullanarak ÖSYM merkezine yazılı olarak yapacaklardır. Belgegeçer ve e-posta ile yapılacak başvurular dikkate alınmamaktır.

  ÖSYM Dilekçe Örneği

  Bu arada ÖSYM'den yapılan açıklamada, adayların ertelenen Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) ile önlisans/ ortaöğretim düzeyindeki Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (KPSS), adreslerine gönderilen eski tarihli sınava giriş kimlik belgeleri ile gireceklerinden bu belgelerini dikkatle saklamaları gerektiği bildirildi.


  Açıklamada, 18-19 Eylül tarihlerinde yapılması planlanan TUS ve 26 Eylül tarihinde yapılması planlanan ortaöğretim/ önlisans KPSS'nin sınav merkezlerine göre aday atamalarının yapıldığı anımsatılarak, sınava giriş ve kimlik belgelerinin adaylara postalama işlemlerinin tamamlanmış bulunduğu kaydedildi.

  Sınav tarihleri ertelenen TUS ve KPSS'nin uygulanacağı yeni tarihlerinin kesinlik kazandığında adayların sınav yeri atamasının yeniden yapılmayacağının altının çizildiği açıklamada, "Yeni bir sınava giriş belgesi gönderilmeyecektir. Adaylar ertelenen bu iki sınava, adreslerinde gönderilen eski tarihli sınava giriş ve kimlik belgeleri ile gireceklerinden bu belgelerin dikkatle saklanması gerekmektedir" ifadesine yer verildi.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. sınava girmeden üniversiteye gidilir mi
 3. kpss giriş kartım bana ulaşmadı ne yapmalıyım
 4. Knight Online oyununa giriş yapamıyorum? Nasıl giriş yapılır?
 5. AÖF Adalet Önlisans Dersleri
 6. Sınava Hazırlık İçin Gerekli Belgeler
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri