Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

japon yapıştırıcısı , japon yapıştırıcısı nedir , japon yapıştırıcısı ile ilgili bilgiler , japon yapıştırıcısı hakkında bilgiler Japon yapıştırıcı hızlı ve sağlam yapıştırıcı anlamındadır. Japon

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Japon Yapıştırıcısı Nedir

  Sponsorlu Bağlantılar
  japon yapıştırıcısı, japon yapıştırıcısı nedir, japon yapıştırıcısı ile ilgili bilgiler, japon yapıştırıcısı hakkında bilgiler  Japon yapıştırıcı hızlı ve sağlam yapıştırıcı anlamındadır.

  Japon yapıştırıcılarının hammaddesi siyanoakrilattır (Cyanoacrylate). Yapışma tamamlandıktan sonra sert bir tabaka oluşturur, esnek değildir.  Genellikle çok hızlı olduğunda ve çok çeşitli malzemeleri birbirine yapıştırdığı için tercih edilir. (Teflon, kumaş silikon, polietilen, polypropylen için uygun değildir.)  Saniyeler içinde yapıştıran bu yapıştırıcının kimyası aynı olmasına rağmen piyasada satış amaşlı değişik isimler verilerek satılıyor. (Önr.japon yapıştırıcısı,süper yapıştırıcı,turbo yapıştırıcı,süper glue v.b.) Türkiye de bu yapıştırıcıları biz genellikle japon yapıştırıcısı diye adlandırıyoruz. En çok kullanılan japon yapıştırıcısı türleri.(Sıvı japon yapıştırıcısı, jel japon yapıştırıcısı, sprey japon yapıştırıcısı)  Sıvı Japon Yapıştırıcısı: En çok kullanılan ve fiyatı en düşük japon yapıştırıcısıdır. Yapıştırılacak yüzeylere tek taraflı olarak ince bir tabaka halinde sürülür. Yüzey emici ise (sunta, ağaç, v.b. gibi) yapıştırıcı biraz daha fazla sürülebilir. İyi bir yapışma olması için yapıştırılan yüzeye yaklaşık 1 dakika bastırılır. Porselen, deri, metal, seramik, lastik, kauçuk, mantar, ağaç, pvc, ABS, polisitirol, karton, cam için uygundur.  Jel Japon Yapıştırıcısı: Yoğun kıvamlı bir yapıştırıcıdır. Damlama yapmaz. Boşluk doldurmak için en iyi japon yapıştırıcısıdır. Cam, mücevher, kauçuk, tahta, deri, sert plastiklerin tamiri ve yapıştırılması içi idealdir.

  Jel japon yapıştırcısını fazla kullanmak yapıştırma gücünü zayıflatır.  Sprey Japon Yapıştırıcısı (Aktivatörlü Japon Yapıştırıcısı): İki parçadan oluşur. Hızlandırıcı (aktivatör) sprey, ve sıvı yapıştırıcı. Sprey yapıştırıcının yüzey tarafından emilmesini engeller ve yapışma kuvvetini arttırır. Ayrıca ısı oluşturarak yapışmanın daha hızlı olmasını sağlar.  Yapıştırılacak yüzeylerden birine (tercihen emici yüzeye) yaklaşık 15 cm. mesafeden ince bir tabaka halinde sprey sıkılır. Yapıştırıcı da diğer tarafa sürülerek 10-15 saniye bastırılır. Bazı plastik parçalarda bozulmaya, erimeye neden olabilir. Uygulanacak yüzeyler kuru temiz ve yağdan arındırılmış olmalıdır.  MDF, ahşap, sunta kauçuk, plastik, lastik, metal için uygundur. Genellikle mobilya imalatında, hobi amaçlı kullanımlarda, çekmecelerde, dekoratif ve resim çerçevelerinde, süpürgeliklerin hızlı montajı ve yapıştırılmasında kullanılır.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Japon Yapıştırıcısı Nasıl Temizlenir
 3. japon yapıştırıcısı elden nasıl çıkar
 4. Japon Kızların Giyim Tarzları, Japon kızlarının giyimi,Jopon giyim modası,Japon genç kız g
 5. Japon Yapıştırıcısı Nasıl Temizlenir, Japon Yapıştırıcısı Lekesi Nasıl Çıkar
 6. Japon sitilini sevenler japon sitili elbiseler
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri