Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

e devlet kapısı e devlet şifresi nasıl alınır e devlet uygulamaları nelerdir sanal devlet nedir e- devlet çağdaş toplumlarda devlet ve birey ilişkilerinde, devletin vatandaşa

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  E-Devlet Nedir

  Sponsorlu Bağlantılar
  e devlet kapısı
  e devlet şifresi nasıl alınır
  e devlet uygulamaları nelerdir
  sanal devlet nedir


  e- devlet çağdaş toplumlarda devlet ve birey ilişkilerinde, devletin vatandaşa karşı yerine getirmekle yükümlü olduğu görev ve hizmetler ile, vatandaşların devlete karşı olan görev ve hizmetlerinin karşılıklı olarak elektronik iletişim ve işlem ortamlarında kesintisiz ve güvenli olarak yürütülmesi demektir. e-devlet; kamu kuruluşları, vatandaşlar ve ticari kurumlar arasındaki bilgi, hizmet ve mal alışverişlerinde bilgi teknolojilerinin kullanılarak performans ve verimlilik artışını hedefleyen devlet modelidir.  Yurdumuzda e devlet işlemleri www.turkiye.com.tr adresinden yapılmaktadır.  "www.turkiye.gov.tr " adresinde verilen hizmetler 3 ana başlık altında toplanmış durumda:  "Vatandaş" başlığı altındaki yapabileceğiniz işlemler:  - Eğitim, Askerlik ve Seferberlik, Doğum, İş ve kariyer, Sosyal Güvenlik, Aile, Sağlık, Özürlü Vatandaşlar, Seyahat ve Turizm, Kültür-Sanat ve Spor, Trafik, Yasal İşlemler, Haklar ve Korunması.  "Devlet" Başlığı altında yapabileceğiniz işlemler:  - Tarihimiz, Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Başbakanlık, Genelkurmay Başkanlığı, Adli ve İdari Yargı, Araştırma ve İstatistikler, Bilim ve Teknoloji, Devlet Sözleşme ve İhaleleri, Eğitim, Enerji, Doğal Kaynaklar ve Çevre, Kültür ve Turizm, Savunma ve Güvenlik, Sağlık, Tarım, Uluslar arası İlişkiler ve Konular, Mevzuat.

  "İş" başlığı altında yapabileceğiniz işlemler:  - İşletmenin Doğuşu ve Feshi, Sektörler, İşletmelerin Büyüme ve Gelişimi, Bağış, Destek ve Krediler, Dış Ticaret, Elektronik Ticaret, Yatırım ve Sermaye, Vergi, Devlet İhaleleri, Ekonomi ve Finans, İş ve kariyer.  e devlet işlemlerinizi Buradan yapabilirsiniz.  e devlet sitesinde çoğu işleminizi "şifre ile giriş" yaparak gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu yüzden bu uygulamalardan sorunsuzca yararlanmak için en yakın PTT şubesine gidip şifrenizi almanız gerekiyor.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Değişim Ve Süreklilik Devlet Adamı Gelenek Göç Kentleşme Millet Tören Sınır Devlet Kültür
 3. Halk İçinde Muteber Bir Nesne Yok Devlet Gibi Olmaya Devlet Cihanda Bir Nefes Sıhhat Gibi
 4. Halk İçinde Muteber Bir Nesne Yok Devlet Gibi Olmaya Devlet Cihanda Bir Nefes Sıhhat Gibi
 5. Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi
 6. Devlet Nedir, Devlet Ne Demek, Devletin Anlamı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri