Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Tıkanmış Bir Klozet Nasıl Açılır Tıkanmış Bir Klozeti Açma Tıkanmış Klozet Nasıl Açılır Acil olarak bir tesisatçı bulamadığınız durumlarda "ken din yap" işleri arasında muhtemelen

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Tıkanmış Bir Klozet Nasıl Açılır

  Sponsorlu Bağlantılar
  Tıkanmış Bir Klozet Nasıl Açılır

  Tıkanmış Bir Klozeti Açma
  Tıkanmış Klozet Nasıl Açılır


  Acil olarak bir tesisatçı bulamadığınız durumlarda "kendin yap" işleri arasında muhtemelen dünyanın en az sevilen bu işini bitmek hayatınızı kurtarabilir.

  Tıkanıklığın yerini bulmak için sifonu çekin. Klozet çabuk dolarsa yakın bir yerden, büyük ihtimalle dirsekten tıkanmıştır. Klozet önce boşalıyor fakat daha sonra doluyorsa daha uzak bir mesafeden, direnden tıkanmıştır. Bu durumda 3 numaralı işlemi yapın veya bir tesisatçı çağırın.

  Eğer tıkanıklık yakınday-sa elinizle {lastik eldiven giyin!) ya da bir burgu veya lavabo pompasiyla çıkarmayı deneyebilirsiniz. Eğer lavabo pompanız yoksa bir sopanın ucuna bez veya çaput dolayabilirsiniz. Çaputun çözülmeyecek şekilde dolandığından ve kuvvetlice bastırmaya dayanabileceğinden emin olun.

  Tıkanmış bir direni (kanalizasyon kanalı) temizlemek için rögar kapağını kaldırın. Burgu ya da lavabo pompasını drenaj çubuğuna takın ve tıkanan bölgeye doğru bastırın. Tıkanık bölgeye ulaşana kadar drenaj çubuklarını uç uca birleştiriri. Ulaştığınızda, pompalayın veya burguyu saat yönünde çevirin.

  Alıntı

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. msn nasıl açılır
 3. Gürzü kendine vur. Benliğini, varlığımı kır gitsin. Çünkü bu ten gözü, kulağa tıkanmış pam
 4. 2018 Klozet Kapağı Modelleri, Renkli Klozet Kapağı Örnekleri, en Güzel Klozet Kapağı Model
 5. Örgü Banyo Klozet Takımı Örnekleri,yeni örgü klozet takımı modelleri,banyo paspası,banyo a
 6. Tıkanmış bir klozet'i Nasıl Açarız
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri