Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Hollandanın gezilecek yerleri Hollandanın güzel mekanları Amsterdam'ı gezmek için öncelikle kanal turu yapmalısınız. Kanal gezisi sırasında bu çılgın şehrin mimarisini , "kanal evlerini" müzelerini ve

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Hollandanın En Güzel Yerleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Hollandanın gezilecek yerleri
  Hollandanın güzel mekanları

  Amsterdam'ı gezmek için öncelikle kanal turu yapmalısınız. Kanal gezisi sırasında bu çılgın şehrin mimarisini, "kanal evlerini" müzelerini ve görülmeye değer bir çok yapısını suyun üzerinde ilerleyen tekneden şehrin bütün ihtişamı içinde seyretmek sizi fazlasıyla etkileyecektir.

  Kanal Evler: Kanal şehri olan bu şehirde, en çok ilgi çeken bir diğer özellik ise şehirde bulunan kanal evleridir. Bu kanal evlerde elektrik, su gibi gerekli olan bir çok şey bulunmaktadır. Son zamanlarda oldukça pahalıya satılan bu evler Amsterdam'a apayrı bir özellik katmaktadır.

  Van Gogh Müzesi: Gerek yaratığı eserleri gerekse çılgınlıklarıyla dünyaya yeni bir çığır açan Van Gogh'un ünlü eserlerini bu müzede görmeniz mümkün.

  Stedijk Müzesi: Picasso, Monet, Kardinsky gibi ünlü sanatçıların eserlerini bir arada görmek istemez miydiniz?

  Madame Tussaud's Scenerama, Amsterdam Historical Museum, Artis zoo, ve yaklaşık olarak 1000 yel değirmeni olan şehrin her köşesi gezmeye değer.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. hollandanın gezilecek yerleri
 3. Hollandanın Turistik Yerleri
 4. Hollandanın Tarihi Yerleri
 5. Hollandanın İhracatı, Hollandanın Dış Ticareti
 6. Hollandanın Gezilecek Yerleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri