Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Evlilik Ve Sadakat , Eşler Arasındaki Sadakatin Önemi , Sadakat Yoksa İlişkiler Yürümüyor , Sadakat 28 ilde , 6 bin 35 hane ile görüşüldü; aile

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Evlilik Ve Sadakat, Eşler Arasındaki Sadakatin Önemi, Sadakat Yoksa İlişkiler Yürümüyor, Sadakat

  Sponsorlu Bağlantılar
  Evlilik Ve Sadakat, Eşler Arasındaki Sadakatin Önemi, Sadakat Yoksa İlişkiler Yürümüyor, Sadakat
  28 ilde, 6 bin 35 hane ile görüşüldü; aile değerlerinin neler olduğu, eşlerin en çok nelere önem verdiği ve karşı taraftan beklentileri araştırıldı. İşte ortaya çıkan sonuçlar...


  Başbakanlık Aile ve Sosyal Araştırmalar Genel Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği "Aile Değerleri Araştırması"na göre; çocukların aile içerisinde çok özel bir konuma ve değere sahip olduğu ortaya çıktı.

  Örneğin; katılımcıların yüzde 91'i çocukların kendi ayakları üzerinde durabilecek şekilde yetiştirilmesi, yüzde 83.7'si de çocukların evleneceği eşi kendilerinin seçmesi gerektiğini düşünüyor.

  Aile büyüklerine saygı duyuluyor ve onların sözü dinleniyor. Ancak çekirdek aile ve eşler arasındaki sorunların kendileri tarafından çözülmesi gerektiği düşüncesi yaygınlaşıyor.

  Katılımcıların yüzde 84.1'i "Aile içi sorunlar eşleri ilgilendirir" diyor.

  Habertürk gazetesinde yer alan habere göre; yüzde 56.1'lik kısım erkek çocuk sahibi olmanın çok da itibar kazandırmadığını, yüzde 64.4 ise dayağın eğitimde etkili olmadığını düşünüyor.

  EVLİLİĞİN TEMELİNDE SADAKAT VAR!
  Katılımcıların yüzde 89.9'u evliliğin temelinin sadakat olduğuna inanıyor. Yüzde 82.4 kadının; yüzde 72.2 ise erkeğin aldatmasının affedilmez olduğunu düşünüyor.

  Katılımcıların yüzde 16.4'ü kadının itaat etmediğinde kocası tarafından dövülebileceğini söylerken, yüzde 24.5'i de kadının kocasının tokadını sineye çekmesi gerektiği görüşünde.

  Türkiye'de yaygın olan "Kadının asıl görevi çocuk bakımı ve ev işleridir" görüşü ise yıkılmak üzere. Katılımcıların yüzde 50.8'i bu görüşü desteklerken, yüzde 64.1'lik bir kısım ise ev işlerinden, kadın kadar erkeğin de sorumlu olduğunu söylüyor.

  Araştırmaya katılanların yüzde 95.7'si ev, yüzde 82.8'i de otomobil sahibi olmaya önem veriyor. Yüzde 94.3'lük bir kısım ise tasarrufun oldukça önemli olduğunu düşünüyor.

  Katılımcıların yüzde 73'ü hayatlarından memnun. Yüzde 92.3'lük bir kısım ise ailecek akşam yemeği yemekten keyif alıyor.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Yüksek Sadakat - Ben Seni Arayamam gitar notası, Yüksek Sadakat - Ben Seni Arayamam akor,t
 3. Yüksek Sadakat - Haydi Gel İçelim gitar notası, Yüksek Sadakat - Haydi Gel İçelim akor,tab
 4. Yüksek Sadakat - Aşk Durdukça gitar notası, Yüksek Sadakat - Aşk Durdukça akor,tab nota
 5. Yüksek Sadakat - Aklımın İplerini Saldım gitar notası, Yüksek Sadakat - Aklımın İplerini S
 6. Yüksek Sadakat Live it up şarkısının türkçesi nedir, Yüksek Sadakat Live it up şarkısının
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri